Usługi wyk. na bieżąco -awarie, przeglądy, wymiana, instalatorstwo, serwis, remonty


Buderus BC10 RC300
Buderus BC10 RC300

Gwarancja na wykonane nowych instalacji od jednego roku w zależności od klasy materiałów.

Gwarancja na nowe urządzenia z montażem od dwóch do pięciu lat.

Gwarancja na serwis urządzeń tylko na wymienione części od jednego roku, zależy od części I producenta.

 

 

 PRIORYTET USŁUG DLA STAŁYCH KLIENTÓW I PARTNERÓW FIRMY ASIUG.

Stały klient ( trzy letni staż) osoba korzystająca z serwisu instalacji i urządzeń grzewczych gazwych i hydraulicznych w budynku, według zaleceń ASIUG minimum raz do roku. Przekroczenie terminu powoduje utratę pakietu stałego klienta.

 

 -Usługi serwisowe przeglądów, konserwacji, remontów kołów gaz. , urządzeń solarnych, pomp ciepła, instalacji i urządzeń sterujących.

 - Usługi instalatorskie wymiana, montaż, awarie instalacji hydraulicznych, gazowych, grzewczych - kotły, solar, pompy ciepła i inne domowe. Przeglądy urządzeń raz do roku nie starszych jak 10 lat, inne według zaleceń serwisu ASIUG. Przegląd, konserwacja, kontrola kotła gaz i instal. z testem w stałym serwisie z dojazdem trwa przeciętnie trzy godz. Urządzenia grzewcze o mocy powyżej 50kW tylko stała konserwacja na stałą umowę - zlecenie.

Firma PF Auto do transportu
Firma PF Auto do transportu

  ASIUG  - autoryzowany instalator, serwis, partner handlowy    -tel. kom.607650643

Montaż nowych, wymiana, modernizacje, przeglądy, serwis. 

Inastalacje i urządzenia w budownictwie - łazienki, kuchnie,  kotłownie, hydrofory, wodomiary i inst. na ogród. 

   

 1. Lutowanie - miedż - posiadam profesjonalny sprzęt do lutowania miękiego i twardego.

 2. Zgrzewanie - plastik - wszystkich rodzajów rur instalacji wodociągowych i ogrzewania.

 3. Wszystkie połączenia metalowe gwintowane, skręcane instalacje - wodne, ogrzewania, gazowe.

 4. Spawanie instalacji stalowych gazowych i ogrzewania. 

 5, Kontrola sprawdzenie naprawy awarii szczelności instalacji urządzeń gazowych, wentylacyjnych -czad, elektrycznych hydraulicznych. 

 6. Serwis, przeglądy urządzeń grzewczych, gazowych według zaleceń producenta.

     Urządzenia do 10 lat,  serwis raz do roku, starsze powyżej 10 lat eksplatacji, serwis raz na pół roku, lub kontrola,  według zaleceń serwisu wykonującego przeglądy tych urządzeń zależy od eksplatacji i stopnia zużycia urządzeń i instalacji.

 

  Kompleksowy serwis24 urządzeń i instalacji grzewczych i gazowych gwarancyjny pogwarancyjny.

   W gazowni nabyte umiejętności prac gazoniebezpiecznych, np praca przy czynnych instalacjach gazowych wewnętrznych i zewnętrznych - sieci.

   

   Uruchamiam gazowe instalacje urządzenia instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci w budownictwie jednorodzinnym, gastronomicznym, osiedlowym, przemysłowym. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 viessmann
viessmann

Wymiana instalacji urządzeń na nowe zakupione przez klienta.

-gwarancja na fachowe wykonanie instalacji  podłączenie - protokół, pieczątka w książece gwarancyjnej w miejscu instalatora, serwisanta, wykonawcy, dozoru.

 

Wszelkie usługi drobne gazowo hydrauliczne grzewcze. Pomiar zużycia gazu na godz., przeliczenie na nastawy według mocy i nastawy dla instalacji, budynku.

Wymiana, montaż nowych, jak podłączenie kuchenki, termy, umywalki, kompaktu, płuczki, baterii kranów, zlewozmywaka, zmywarki, pralki, wodomierzy, filtrów i innych urządzeń domowych w cenie podstawowej serwisu, lub ustalonej umownej z ASIUG jeśli usługa przekracza 8 godz. roboczych. 

 

Urządzenia zakupione przy mojej pomocy -moje rozwiązania, doradztwo, wybór, zalcane, uzgodnione, wybrane przez klienta zawsze  pełny pakiet gwarancyjny, stała konserwacja umowa serwisowa.

- ceny katalogowe bez narzutów. Zakupione przy mojej pomocy w firmach które są w mojej działalności partnerami Grupa Bosch Junkers, Buderus i Viessmann, Weishaupt, Richmond-Reem, Honeywell,  Geberit , TG instalacje, Platforma inne od instalacji gaz-ogrzewanie-wod-kan. zawsze  z  pełnym pakietem usług.  

 Montaż, serwis gwarancyjny minimum 2 leta, póżniej serwis pogwarancyjny według zaleceń producenta.

Przy przeglądach okresowych gwrancja obejmuje wymianę części na nowe objęte gwarancją producenta i inne czynności objęte pakietem .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Usługi priorytetowe - STAŁY KLIENT rabaty na usługi, urządzenia materiały cena katalogowa bez narzutów.

 Stały klient zapłaci za wymianę urządzenia cenę katalogową koszty materiałów urządzenia, może transportu, montaż rabat do 30% -za pełny pakiet usług w firmie. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  INFORMACJE DLA JEDNORAZOWYCH KLIENTÓW 

  forma zgłoszenia e mail opis - zdjęcie     asiug@outlook.com       -potwierdzone telefonicznie

 

NIE WYKONUJE PROWIZOREK i uslug typu

Odłączenie kuchenki lub podłączenie do instalacji niezgodnej z przepisami technicznymi. Kuchenki gazowe podłączam tylko dla stałych klientów.

 Zlecenia przyjmuję tylko od właścicieli budynków, lokali - potrzebny podpis na dokumencie wykonawczym  (protokół powykonawczy) -wszystkie usługi w ASUG z gwarancją za zleconą usługę

Nie przyjmuje zleceń od osób wynajmujących, administratorów, prowadzących roboty i za wynagrodzenie na %,  jako podwykonawca  -  nie wykonuje żadnych usług na własny koszt, za koszta części i urządzenia zamawiane odpłatność z góry za poświadczeniem.

Wymiana wszelkich części przy kotłach tylko z usługą przeglądu fabrycznego kotła, przeglądu z przeczyszczeniem, kontrolą, konsewacją,drobne naprawy nie wymagające wymiany części - regulacją - nastawami i testem fabrycznym w cenie serwis24.

 

kuchenka bosch